Tematem dzisiejszego wpisu będą opcje i przechwytywanie domen. Każdy kto chce spróbować swoich sił na tym rynku musi koniecznie zapoznać się z tymi sposobami na zdobywanie nowych adresów. Sama rejestracja w dzisiejszych czasach nie zapewnia już takich profitów jak kiedyś, ponieważ większość dobrych,  czyli mających szansę na wysoką sprzedaż adresów jest już zajętych. Natomiast odkupowanie lepszych domen wiąże się z zamrożeniem kapitału nawet na wiele miesięcy czy lat.

Dlaczego przechwytywanie i opcje dają takie możliwości?

Zarówno przechwytywanie jak i założenie opcji umożliwia pozyskanie wartościowej domeny bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów, które trzeba ponieść próbując odkupić taki adres. Domeny rejestruje się przeważnie na rok czasu i po tym okresie trzeba dokonać ponownej opłaty. Jeżeli ktoś tego nie zrobi to adres trafia do puli domen wygasających i wtedy można dodać ją do przechwycenia lub po prostu czekać aż zrealizuje się wcześniej założona opcja. Domena dodane do przechwycenia możne być przez wielu użytkowników, jeżeli tak się dzieje to trafia ona na aukcję. Opcje może założyć tylko jedna osoba i w przypadku wygaśnięcia domeny jest pewność, że osoba posiadająca opcję stanie się jej nowym abonentem.

Opcje na domeny, przechwytywanie, rejestracja i kupno

Cztery sposoby na powiększanie swojego zbioru domen, które znacznie powiększą Twoją kolekcję adresów do sprzedaży. Warto dokładnie zapoznać się z każdym z nich i cały czas poszerzać swoje portfolio. Im więcej wysokiej jakości domen posiadasz tym większa szansa na zyskowną sprzedaż i ciągłe poszerzanie możliwości inwestycyjnych i zarobkowych.

Przechwytywanie i zakładania opcji umożliwia najlepsza w Polsce giełda domen

 

Kategorie: Kariera Domainera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *